Nauka czytania

Jak dobrze czytać, ćwicząc tylko 15 minut dziennie?

Czytanie to podstawa! Większość wiedzy, jaką zdobywamy w ciągu naszego życia, zdobywamy poprzez czytanie. Badania jasno pokazują, że wolne tempo i słabe zrozumienie tekstu korelują z niższymi wynikami w nauce. Dobrze więc, aby Twoje dziecko wkroczyło w świat liter pewne siebie i nauczyło się czytać najlepszą dla niego metodą!

Szkoła nie zawsze potrafi w tym pomóc. Pracując z dziećmi mającymi trudności w nauce czytania przekonałam się, że czasem „zwykłe czytanie” nie wystarcza, potrzeba czegoś więcej. Korzystając z naukowej wiedzy i własnych doświadczeń stworzyłam autorski trening czytania, który przynosi znakomite efekty.

To połączenie metody sylabowej z elementami treningu szybkiego czytania, wzbogacone ćwiczeniami na koncentrację, elementami wzmacniającymi motywację i chęć do systematycznej pracy. Wystarczy 15 minut ćwiczeń dziennie, aby już po tygodniu zauważyć znaczący progres w czytaniu.

Nauka Czytania
START (6-7 lat)

Kurs nauki czytania - start
Jeśli Twoje dziecko dopiero wkracza w świat liter i sylab, jest w wieku 5-7 lat

Nauka Czytania
MISTRZ (8-9 lat)

Kurs nauki czytania - mistrz
Jeśli Twoje dziecko już rozpoczęło naukę czytania, ale nie idzie mu tak, jakbyście tego oczekiwali, jest w wieku 7-9 lat
Ta strona używa w celach statystycznych plików cookie zapisywanych w Twojej przeglądarce.
Zgoda